KONST / Litografier / Tryck 9794099
nr 979 4099
Beppe Wolgers
(1928-1986), Sverige
Tryck, Beppe Wolgers (1928-1986), "Sommar", signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:08:10
300 kr
Beppe Wolgers
Läs mer om Beppe Wolgers